Kontakt

Du kan anmäla dig för provträning vid halvårsstarten samt att hamna i seminarieutskickslistan. Förutom e-mail och namn skulle vi då vilja att du även skriver om:
Varför du vill träna Pekiti-Tirsia Kali, tidigare kampkonstbakgrund och ålder.

Vill du ställa några frågor eller börja träna med oss är du välkommen att kontakta Johan Kanberg eller någon annan av våra instruktörer närmare dig.



Micke och Ola i Bacolod på Filippinerna 1999
(med Rommel, Grand Tuhon och Nonoy).
 
 
Huvudinstruktörer Skandinavien
Johan Kanberg [johan.kanberg@pekiti-tirsia.se]
Martin Rosenqvist [martin.rosenqvist@pekiti-tirsia.se]
Michael Marlow (Emeritus)

Instruktörer Stockholm
Johan Kanberg [johan.kanberg@pekiti-tirsia.se]
Marcus Melin [marcus.melin@pekiti-tirsia.se]
Markus Dextegen [markus.dextegen@pekiti-tirsia.se]
Stefan Wennberg (för närvarande i Tokyo) [stefan.wennberg@pekiti-tirsia.se]
Fredrik Adolphsson
Piotr Nieznaj
Björn Eklund

Instruktörer Södra Sverige, Lund
Martin Rosenqvist [martin.rosenqvist@pekiti-tirsia.se]
Carl Diehl [carl.diehl@pekiti-tirsia.se]
Erik Töger [erik.toger@pekiti-tirsia.se]
Pekiti-Tirsia Kali Lund [http://shutupandtrain.wordpress.com]

Instruktörer Västra Sverige, Halmstad
Jiri Söderblom [jiri.soderblom@pekiti-tirsia.se]

Instruktörer Norge, Oslo
Ola Burhol